kto je online

Online
Hostia : 97

štatistika

Prístupov: 523761

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow aréna
aréna
Kde sa hrá ?
ImagePainballové ihriská môžu byť buď prírodné ale i umelo vytvorené na priestranstve pod šírim nebom alebo v uzatvorených priestranstvách. Základom každého ihriska je množstvo prekážok, za ktorými sa hráči môžu schovať pred súperom a jeho letiacou guličkou.
 
Fotky ihriska
ImageTu si môžte prezrieť fotografie ihriska na ktorom sa najčastejšie hráva, kde ako club cvičí a zároveň je to obľúbené miesto pre hráčou. Nielenže si možte zahrať, zrelaxovvať ale i v letnom obdoby si posediet pri ohni a opekať si rôzne dobroty.
Celý článok...
 
základné pravidlá
ImageZákladné pravidlá v tomto športe bez ohľadu či sa jedná o turnaj alebo rekreačnú streľbu je doležité dodržiavať. Na ihrisku a všade tam kde hrozí zásah paintballovou guličkou je nevyhnutné používať ochranné okuliare resp. masku určenú pre paintballovú hru. Počiatočná úsťová rýchlosť vystrelenej guličky nesmie presahovať rýchlosť 90 m/s. Strieľať je dovolené len v ihrisku v priebehu hry alebo na miestach určených. Ak spozoruje hráč alebo iná osoba v priebehu hry, že v hernom priestore sa nachádza osoba ktorá nemá nasadené ochranné okuliare či masku, je povinný ihneď zastaviť streľbu. Počas hry je zakázaný fyzický alebo vulgárny verbálny kontakt medzi hráčmi.
 
Spôsob hry
ImageTakže ako prvé je treba zopakovať, že paintball je adrenalínová a v prvom rade akčná hra. Podľa počtu hráčov si môžete zvoliť i spôsob hry. Základná hra sa skladá z dvoch družstiev ktoré proti sebe bojujú.
Celý článok...