kto je online

Online
Hostia : 1

štatistika

Prístupov: 523614

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta
zo sveta
Paintball Galanta v SIX stars

Image„Kto tvrdí, že paintball slúži iba na vybitie agresivity, že to je iba ukojenie potreby zopár jedincov zastrieľať si zo zbrane, nikdy ho nehral. K nám chodí široká verejnosť, celé rodiny. Niekto má fyzicky náročné povolanie, iný zasa pracuje celý týždeň duševne, jeho práca je náročná na psychiku. Po dni strávenom na ihrisku si všetci pochvaľujú hlavne to, že dokázali absolútne vypnúť, že strávili príjemné chvíle s rodinou, v prírode, a že sa ešte aj dobre zabavili,“ hovorí Peter Vlkovič z Paintball klubu Galanta.

zdroj: SIX stars /september/

autor: Prokop Slovaček

photo: Jozef Barinka

 
Vydarená akcia ...

ImageZačiatok leta sa podarilo odštartovať s perfektne zvládnutou akciou pod názvom Rebels Party 2009 ktorú už tradične pripravil Rebels Club pre všetkých milovníkov pekných motoriek, dobrého jedla pivka a nálady. Akcia trvala dva dni a vyvrcholila skvelým večerným programom. Počasie bolo perfektné a tak spánok pod holím nebom, bol viac než žiaduci. Ved posúďte sami podľa fotografii, ktoré Vám prináša hosťujúci Paintball Galanta ktorý sa zúčastnil a pre motorkárov pripravil ihrisko kde sa vystrieľali do sýtosti.

Photo Rebels Party 2009 - Vincov Les Sladkovičovo 

 
Rebels Party 2009

ImageChcel by som vás pozvať na motozraz v Sládkovičove, s názvom REBELS PARTY OPEN AIR 2009. Zraz sa bude konať v Sládkovičove v dňoch 8 - 9 Mája 2009  na medzinárodne známom termálnom kúpalisku Vincov Les. Toto veľmi príjemné stretnutie priaznivcov motocyklov sa bude konať v príjemnom a úplne ideálnom areáli na akciu podobného charakteru. Návštevníci sa môžu tešiť na atrakcie, vystupenia,moto súťaže,striptiz show, tombolu... napr. Paintball , historický šerm, prezentácia veteránov na dvoch ale aj štyroch kolesách, Templári so svojim programom,kaskadéri nie len zo Slovenska.

Viac o podujati sa dozviete na stranke Rebels Clubu

 
BT TM-7 Black
ImageMaketa MP-7 využívajúca systém značkovačov Invert Mini. Veľmi dobrý military vzhľad skrýva nízkotlakovú zbraň (200psi), ktorá je nadupaná všetkými vymoženosťami, na ktoré sme  zvyknutý u závodných zbraní najvyššej rady: elektronická detekcia guličiek (tzv. oko). Programovateľné módy streľby – semi/NPPL, NXL fullauto(prvé tri výstreli semi a potom full), PSP Burst (prvé tri výstreli semi a potom dávka troch rán), Millenium ramping. Módy sa dajú samozrejme prepínať aj počas hry pomocou mechanického prepínaču režimu streľby. Na tejto zbrani by ste len veľmi ťažko hľadali nejakú vonkajšiu hadičku.
Celý článok...
 
Paintball Magazin II
ImageAk Vás zaujala takáto multimedialna publikácia časopisu, tak prinášame daľšie číslo a ďalšie novinky zo sveta.
Príjemné čítanie …
alebo prezeranie obrázkovej prílohy :) SPLATXD
 
<< Začiatok < Späť 1 2 3 4 5 6 7 Ďalej > Koniec >>

Výsledky 1 - 5 z 33