kto je online

štatistika

Prístupov: 522968

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta
zo sveta
Kuki
ImageSviatok práce sa da momentálne oslavovať rôzne. Niekto si zajde na chatu, niekdo lehní v posteli a niekto si vybehne na letecký den. Lietaldá Vám predstavovať nebudem ale čo ma najviac v tento den zaujalo je ukážka kuklačou pri zasahu na pachateľa vo vozidle. Akcia to bola pomerne rýchla, hlučná a aj sa strielalo. Na záver bola zneškodnená nálož z auta a dvojica kuklačou sa previezla na lane zavesenom pod vrtulníkom. Na záver si všetko možte stiahnuť.\
Download : KUKI
Celý článok...
 
IDEB 2008
ImageVšetci milovíci zbraní a vojenskej techniky pozor! Od 28.-30.4.20008 sa koná v bratislavskej Inchebe Medzinárodná výstava obrannej techniky IDEB 2008. Žial ak nemate pozvánku alebo nieste vystavovateľom, tak sa tam asi nedostanete a preto si to aspoň prostredníctvom ADAMA mrknite.
Zdroj: Adam všetko o mužskom svete.
 
Tropa de Elite - BOPE
ImageBrazílsky film Tropa de Elite je natočený poľa skutočných výpovedí 12 dôstojníkov a psychiatra policajného oddelenia Rio de Janeira.
Dej filmu je rozprávaný z pohladu kapitána Nascimenta (Wagner Moura) ktorý je veliteľom alfa týmu BOPE (Batalho de Operaçes Policiais Especiais). Je to špecialne policajné oddelenie ktoré zasiahne vždy, ked je obyčajná polícia v niektorom z chudobných štvrtí Rio de Janeira na zásah prikrátka. Čo v tomto prípade znamená stále. Kapitán Nascimento je i napriek mladému veku psychicky unavený a che od týmu odísť ale musí si nájsť náhradu za seba. . . . 
Celý článok...
 
Výroba guličiek
ImagePre všetkých začiatočníkov máme informácie o tom, prečo sa netreba báť farbiva v guličkách. A aká je história guličiek? Ako prvý výrobca guličiek bola a je aj  naďalej farmaceutická spoločnosť, ktorá vyrába a dodáva lieky aj na náš trh. Obal guličky je kapsula, ktorá sa používa i pri výrobe liekou, kľudne prehltnete pokiaľ Vám to doktorka predpíše. A náplň? Je to prírodné potravinárske farbivo, ktoré sa pridáva i do koláčov, na ktorých si v cukrárni určite pochutnáte.Verím, že už máte predstavu ako to celé funguje, ako sa to vyrába a najmä ako sa to hrá.
Viď movie
Celý článok...
 
Paintball TV
ImageVäčšina z nás browsuje po internete a snaží sa nájsť niečo zaujímavé o paintballe, o zbraniach. Hľadáme nové možnosti a úpravy pre svoje zbrane a zároveň nás určite poteší ak si môžme na youtube nájsť aj niečo z efektných vídejí ktoré nás nakopnú zas k tomu, že kedy sa už pôjde znovu hrať, kedy odskúšam svoju novú vestu a kedy dám svoj druhý „headshoot“. Avšak, nie všetky videa na danej stránke za niečo stoja a väčšina z nich je úplné nepozerateľná. Práve preto Vám chcem odporučiť rozbiehajúcu sa stránku Paintball TV kde zaručene nájdete len to najlepšie z danej scény.
 
<< Začiatok < Späť 1 2 3 4 5 6 7 Ďalej > Koniec >>

Výsledky 11 - 15 z 33