kto je online

štatistika

Prístupov: 474513

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta
zo sveta
PB granát
ImageTak a máme tu niečo pre domácich kutilov. Ako si po domácky zhotoviť značkovací granát a pritom moc neinvestovať. Nieje k tomu potrebné nič špeciálne čo by ste nedostali kúpiť v dákom  kuťilskom obchode. Chlapíci z daného vídejka sa postarali o podrobnú schému zhotovenia takéhoto granátu. Takže žiaden problém, už ho stačí stihnúť hodiť skôr, ako Vás nepriateľ zasiahne . . .
Celý článok...
 
Tiberius 8
ImageA na scéne je nová špičková semiatomatická pištoľ pre paintball, ktorá vďaka svojej technológii ako prvá na svete má zásobník s guličkami priamo v rukoväti spoločne i s jednorazovou 12gr bombičkou. Na základe toho je zbraň krásne kompaktná. Kapacita zásobníka je 8 rán štandardného kalibru .68, Váha zbrane je teda 1kg a dĺžka 25 cm. Pištoľ sa dodáva v kufríku spoločně s jedním zásobníkom.
Viac info najdete u vyrobcu Tiberius

Pekne videjko najdete na SPECIAL OPS
Celý článok...
 
OPS movie

ImageO tom že paintball sa dá hrať i v zime sa môžete presvedčiť v nasledujúcich videách ktoré sú pekne zostrihané a aj zahraté.Tým Special OPS tým zas len dokazuje že dokážu z natočeného materiálu zostrihať tu najlepšiu akciu a pridať k tomu zvuk ktorý Vás nielen oslovi ale ...

Movie najdete po rozkliknutí celého článku . . .


Celý článok...
 
K-CQB real

ImagePaintballová zbraň typu K od firmy Hummer, Ltd. Je modulom .68 kalibrovej zbrane, a bola vytvorená na to aby spĺňala rolu skutočnej výcvikovej zbrane pre vojenské a policajné simulácie, ale aby bola aj rekreačnou paintballovou zbraňou.
Táto firma Hummer Godforce Paintball (ďalej len HGP) je Thajským výrobcom paintballových zbraní už od roku 1996 a je veľmi známa a importérmi podporovaná aj v USA, ale pozor, keďže importéri nemajú exkluzívne zmluvy konfigurácie jednotlivých zbraní môžu byť odlišné v závislosti od dovozcu.

 

Celý článok...
 
Shoot 'Em Up
Image

Shoot 'Em Up , tak znie novy akčný film smerujuci knam do kýn. Plný akčných scén, množstva automatických zbraní a s nestarnúcou a stále krásnou Monicou Beluci. Popri nej si zahrali aj Paul Giamatti a Clive Owen. Ich oficiálnu stránku nájdete ak si kliknete na názov a priamo na tejto linke Apple.com/trillers . A nezabudnite si pritom poriadne dvihnúť zvuk na svojich reproduktoroch.

Download photo : Shoot 'Em Up

Celý článok...
 
<< Začiatok < Späť 1 2 3 4 5 6 7 Ďalej > Koniec >>

Výsledky 16 - 20 z 33