kto je online

štatistika

Prístupov: 474503

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta
zo sveta
Tippmann A5 G36C

ImageOPSGEAR predstavuje novinku z generácie  Militari Simutalion  zbraní a to G36C. Paintballová modifikácia zbrane je skutočne verná kópia. Tippmann zas siahol po jednej z popredných zbraní bojových jednotiek a urobil určite dobre.
Prezentačné video je k nahliadnutiu.

Ak si ho chce niekto objednat, tak potom na stránkach OPSGEAR je už aj s cenou.

Celý článok...
 
Oklahoma D Day
Image4000 hráčov došlých zo 4 kútov USA, a niektorí aj z oveľa väčšej diaľky sa nazbieralo na Deň D v Parku Dobrodružstiev aby sa zúčastnili na tejto veľkej scenario event.Spoločnosť ONE4ONE TV vyrobila dokument v dvoch častiach aby nám ukázala čo je to paintball – scenario event. Prvá časť tohto dokumentu je k dispozícii na Google linke vo full verzii. No poviem Vám, takáto veľká akcia si naozaj vyžaduje dôslednú prípravu a veľa času.
 
SPECNAZ

ImageKeďže Militari Paintball je nielen o tom, ako vystreliť zo zbrane ale i o tom, ako takticky, rýchlo, nepozorovane prekvapiť nepriateľa a následne ho zneškodniť. Viacerý z nás holdujú slovíčku militari a všetkému čo sa od neho odvíja. Všetci dobre poznáme jednotlivé prepadové jednotky či sú to naši kukláči alebo americké jednotky SWAT. Tak isto i u našich susedou v 50 tich rokoch vznikla špeciálna jednotka SPECNAZ. Možno nie je až taká známa ako ostatné ale podľa toho čo som sa všetko o nej dozvedel len z internetu tak bola neskutočne dobre vycvičená, účinná, rýchla a smrtiaca. Viac informáciii nájdete v celom článku. 

Download : SPECNAZ ukážka výcviku  

 

Celý článok...
 
N-Evolution trailer
ImageV Apríli tohto roku sme písali o veľkej hre vo Francúsku s názvom N-Evolution. V 15.Júna bola táto hra úspešne ukončená a vznikol aj nie jeden videozáznam z danej akcie. Jedno krátke ale pekné movie Vám momentálne ponúkame a vy zhodnoťte či by sa tam oplatilo cestovať alebo nie :)
Download: N-Evolution trailer
 
Big Game jun 2K7
ImageTak tomuto sa povie Big Game. Chlapci z PAINTSCOPu si povedali že jednu takú Big Game s názvom 2K7 urobia a aj sa tak stalo. Podľa natočeného materiálu je naozaj vidieť že svoj čas tomu riadne venovali a pripravili akciu od A po Z. Ako každá poriadna dobra akcia sa aj tato končí dobrou opekačkov, kvalitným mäskom, dákym pitím a ani kultúrna vložka na pobavenie a spestrenie večera pre pánov nechýbala. Čo dodať ? Hádam len toľko že už sa teším na ďalšiu nedeľňajšiu márovačku :)
Download : Big Game 2K7
 
<< Začiatok < Späť 1 2 3 4 5 6 7 Ďalej > Koniec >>

Výsledky 21 - 25 z 33