kto je online

Online
Hostia : 842

štatistika

Prístupov: 524230

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta
zo sveta
Military trening
ImageCelkom pekné video o tom, ako aj paintballové guličky vedia byt užitočné najme v tedy, ak ide o život ľudí. Tréning vďaka zásahu a označkovaniu protivníka za doprovodu zvuk. efektov je pre vojaka aspoň čiastočným priblížením reality. Vďaka čomu majú nováčikovia  aspoň predstavu o tom, čo ich čaká. Ponúkam Vám záznam z tréningu Austrálskych špeciálnych jednotiek.
Download : TRENING

 
CryEngine 2

ImageKto z nás by nemal rád hry na počítači alebo na konzole. Mam pocit že každý z nás si rád zahrá dobrú strielačku a keď je ešte aj s vojnovou tematikou, alebo s peknou misiou tak je to o to hratelnejšie. Spoločnosť Crytek Technology ako jedna z najlepších vývojových spoločností nám pripravuje doslova lahôdku. Crytek tentoraz prezentoval CryEngine 2. Je to engine, ktorý bude pripravovaná hra mať vďaka ktorej to bude neskutočne realistické /ludovo povedane /. Na nasledujúcej ukážke možete vidiet ako sa vojak snaží prejsť lanový most, kde bolo poukázané na vlnový efekt lán. Všimnite si poškodenie vozidiel, kde na nákladiaku praskli gumy a začal sa točiť s iskrami lietajúcimi z diskov kolies. Neskutočná je i simuláciu nukleárnej detonácie a to aj s následnou tlakovou vlnou, na ktorú reaguje prakticky všetko. Potešujúcou informáciou je, že dohľad v engine bude 16 kilometrov, čo je 16 krát viac ako v pôvodnom Cry Engine 1 použitom vo Far Cry. 

Pekne pozeranie / zatial /.

Download trailer: Crysis
Download picture: Crysis

 
N-Evolution

ImageVeľká súťaž N-Evolution za partnerskej spolupráce s paintball.com a ligy za voľný čas. Iniciatíva Xav a pri príležitosti ich GN Paintball, vedenie N-Evolution organizuje súťaž fotografií, z ktorých 3 najlepší autori budú odmenení, pozvaním s plnou penziou do N-Evolution.
3 najlepšie fotografie budú vyberané zamestnancami SPB a uzávierka súťaže je v piatok 15 júna o polnoci..
Podmienky pre zúčastnenie sa v súťaži sú veľmi jednoduché.
Môžete im ponúknuť viac vašich fotografií, ale musia mať súvislosť s  N-Evolution.

Viac informácií na N-Evolution : http://www.anachrone.com/n-evolution/ Do veľkej Big Game je možne sa prihlasiť i mimo súťaže. Pekne videjko je k nahliadnutiu! :)

http://www.anachrone.com/n-evolution/promo800Kbps.html 

 
Zábava a šport

Image Nasledujúce video doporučujem pozrieť najmä ľuďom, ktorí zatiaľ paintball nezažili a nevedia, čo od toho môžu očakávať a majú mylné názory, že je to nebezpečná hra určená len pre "zlých chlapcov". Mnoho ľudí si ale myslí, že keď budú zasiahnutí farebnou guličkou, tak ich mama to už doma nevyperie
a bude im nadávať! Takže odkazujem všetkým rodičom, starostlivým súrodencom, babkám, mačkám a papagájom že NIE,  nie je to tak. Prosím pozorne si pustite video a keď bude treba, tak aj dva krát po sebe. Nie je to vôbec agresívna hra, a čo viac, pri hre nedochádza k fyzickému kontaktu. Ak sa v danej hre používajú všetky bezpečnostné pravidlá, tak nemôže dôjsť k žiadnemu úrazu a hráči majú neskutočne dobrý zážitok  z peknej taktickej hry.
Download movie: PAINTBALL očami STV

 

Image A aká je história guličiek? Ako prvý výrobca guličiek bola a je aj  naďalej farmaceutická spoločnosť, ktorá vyrába a dodáva lieky aj na náš trh. Obal guličky je kapsula, ktorá sa používa i pri výrobe liekou, kľudne prehltnete pokiaľ Vám to doktorka predpíše. A náplň? Je to prírodné potravinárske farbivo, ktoré sa pridáva i do koláčov, na ktorých si v cukrárni určite pochutnáte.Verím, že už máte predstavu ako to celé funguje, ako sa to vyrába a najmä ako sa to hrá.

Download movie: Výroba guličiek

 
Paintball Game 2

ImagePaintball 2 je veľmi vydarená paintballová hra, ktorá je postavená na enginu starej dobrej hry Quake 2.Rovnako ako zdrojové kódy Quake 2 i Paintball 2 je k dispozícii zdarma pod licenciou GNU GPL.
Hra je teda veľmi pekným simulátorom paintballu.  Je to teamový šport, pri ktorom po sebe strielate farebnými guličkami. Aj tu môžte hrať v teame pri boji o vlajku, či obranu nejakého územia. Pokiaľ nemáte nikoho, s kým by ste si v teame zahrali, možete si zahrať nejaký ten deathmatch. Pokiaľ nemáte dostatočne rýchly internet a ani spoluhráča na sieti, možete použiť počítačového protihráča. Pre aktiváciu tzv. BOTA si musíte  spustiť hru a klávesovou skratkou / ~ / spustiť konzolu do ktorej napíšte  / sv addbot /. Na rozdiel od väčšiny akčných hier, Vás od výhry či prehry delí len jediná dobre mierená strela. Počas hry nájdete rôzne zbrane a vylepšenia pre ne, ale aj tak Vás môže niekto okamžite vyradiť z hry so základnou zbraňou.


Download: stiahnuť hru Paintball 2
Licencia: Freeware
Autor: Digital Paint
Potrebné inštalovať: ano

Domovská stránka softwaru: http://digitalpaint.planetquake.gamespy.com
Veľkosť súboru: 18,8 MB
Podporovaný operačný systém: Windows 98/ME/NT/2000/XP

 
<< Začiatok < Späť 1 2 3 4 5 6 7 Ďalej > Koniec >>

Výsledky 26 - 30 z 33