kto je online

štatistika

Prístupov: 523022

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta
zo sveta
Vlajková loď od Tippmanna
ImageA je to tu ! Nová vlajková loď z rodu Tippmann X7-čka vyšla 20 novembra na trh.
Výzorovo má veľa spoločného s A5-ťkou, avšak predná časť bola pozmenená na internom mechanizme. Tippman znovu používa starý dobrý recept prispôsobenia sa drsným podmienkam. Uvedenie X7 ako i marketing s ním súvisiaci sa točí okolo schopnosti prispôsobiť sa terénu. Tippmannovská sieť ponúka veľmi sympatickú stránku kde získate pocit prispôsobivosti a možnosť poskladať si vysnívanú zbraň z množstva dostupného Accessories. Tippmann má pripravené rôzne príslušenstvá, ktoré však nebudú k dispozícii skôr, ako v Januári 2007 teda už čoskoro. Nový produkt bude ponúkaný v 3 variantoch: semi (pol), response trigger a elektro. Verzia elektro bude obsahovať 5 modulov: auto, turbo, rafale 3 coup (to je v preklade rýchly náraz...), auto response a full auto. Bude sa dodávať s 8.5 palcovým objektívom.
 
Kto tú sukňu trafí ?

ImageAk som sa jeden večer púštal do pozerania komedie, tak som vôbec netušil aka časť ma zaujme? Film s názvom Failure To Launch / Lemra Lenivá asi tak to znie v preklade / nieje až taký úplne na prd. No ale to hlavné som Vám pripravil v skrátenej forme, takže si to vychutnajte. Ja, a dievčatá, nebojte sa toho paintballu a pridte svojim kámošom ukázať čo vo Vás je!!

Takže kto tú sukňu trafí má u mňa pivo ! / 14 MB /  

 
Paintball po Rusky

ImageDňa 16 septembra mal svetovú premieru film režiséra Antona Rozemberga MOPUP 2 The Tank.Je to naozaj efektne prepracované video. Takže sťahujte a pozerajte ako to ty rusi premakali. 

- MOPUP 2 The tank / Quicktime 5,5 MB /

pre frajerov s rýchlim internetom tu mám aj o niečo dlhšiu verziu. 

- MOPUP 2 The tank / DVD 200 MB / 

A ako sa to celé začalo ? Pár záberov vo formáte fotogalérie si možte preklikať tu.

a výroba tankov? No vlastnoručná :) Tankový závod

ocen charaso

Celý článok...
 
<< Začiatok < Späť 1 2 3 4 5 6 7 Ďalej > Koniec >>

Výsledky 31 - 33 z 33