kto je online

Online
Hostia : 951

štatistika

Prístupov: 524153

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta
zo sveta
Paintball Magazin I
ImageKonečne jeden rozumný, odborný a čo je najviac tak stopercentne free elektronický magazine na paintballovej scéne a momentalne už aj vo vašich počítačoch !
Magazin o zbraniach, ženách a výťazstvách.
Príjemné čítanie  SPLATXD


 
Rodeo Show
ImageAko už všetci vieme, korene paintballu siahajú hlboko do kovbojských časov keď osedlaní junáci značkovali dobytok farbou a tak si napomáhali  v triedení stáda. A tak Vás všetkých radi pozývame na túto veľkú dvojdňovú udalosť mesiaca pri ktorej budete si môcť nielen odskúšať streľbu so značkovača / paintballovej zbrani / ale aj sa zúčastniť na rodeo pretekoch!

Viac info po rozkliknutí . . .
 
Celý článok...
 
TPN Bravo One
ImageBravo One je horúca novinka od firmy Tippmann. Vychádza z Modelu 98 Custom Basic, telo je však viac upravené do "military" štýlu. Zbraň má v tele integrovanú nosnú rukoveť, maketu zásobníku je možte použiť ako púzdro na náradie. Hlaveň je dlhá 11" a elektriku si je možné dokúpiť.
Official web Tippmann U.S. Army Paintball.
Technical manual Alpha One

Viac informácii nájdete po rozkliknutí ...
Celý článok...
 
ShotShow 2008
ImageThe 2008 SHOt show zaznamenala niekoľko rekordov vo svojom 30. roku trvania. Celkovo zaregistrovaná návštevnosť bola 58,769 ľudí. Show zaujala 30,686 kupujúcich, 1,725 členov médií, 25,854 vystavovateľov, a 504 hostí. Celková výstavná plocha bola 715,000 m2, čo bolo o 60,000 viac ako minulý rok, so 1,950 vystavujúcimi spoločnosťami, oproti 1,870 minuloročných.Cele sa to konalo v USA a mi si vdaka spolocnosti
MIL-SPEC Monkey možme priblížiť celú udalost i s videami
viac v spodnej sekcii.
Celý článok...
 
Paintball Shooter
ImageKedže sa zotmelo a ja som mal neustále chuť si ešte zastrielať v štýle paintballu, tak som sa mrkol na web, že si niečo nájdem. A našiel som. Nieje to nič moc ale na krátke odreagovanie mi to stačilo. Takže kto má podobné pohnútky po večeroch ako ja, tak tu je link. Pekné strielanie.
Paintball Shooter

 
<< Začiatok < Späť 1 2 3 4 5 6 7 Ďalej > Koniec >>

Výsledky 6 - 10 z 33