kto je online

Online
Hostia : 789

štatistika

Prístupov: 524154

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow sponzori
sponzori
Kanovits
ImageSme Fullservisová reklamná agentúra, s hlavným zameraním na velkoplošnú reklamu. Disponujeme s vlastnou sieťou billboardov a bigboardov a v spolupráci s partnerskými agentúrami komplexne zabezpečujeme reklamné kampane po celom Slovensku.
 
Autoplachty Vajda
ImageNaša firma existuje na Slovensku od roku 1992 a v súčasnosti patrí medzi popredných výrobcov autoplachiet. Naše autoplachty poznajú nie len slovenskí zákazníci, ale aj zákazníci z ďalších štátov Európy. Na nápisy a grafické vyhotovenie používame vysoko kvalitnú digitálnu tlač. Pracujeme podľa normy ISO 9001.
 
1.Produkčná s.r.o.
ImageNašli ste produkčnú firmu, ktorá Vám zabezpečí kompletné portfólio Vašich propagačných materiálov. Od reklamnej inzercie až po darčekové predmety. Od návrhov až po realizáciu.
Popri poskytovaní komplexných produkčných služieb sa špecializujeme na produkciu predmetov šitých na mieru .Firemné heslo : nič nie je nemožné !
 
SOLVERE s.r.o.
SOLVERE s.r.o. Spoločnosť SOLVERE sa zaoberá komplexnými službami v oblasti informačných technológií. Poskytujeme konzultačné a poradenské služby, navrhujeme a implementujeme štandardné aj nové technológie do pracovného aj osobného prostredia klienta. Ponuka spoločnosti zahŕňa okrem kvalitných služieb aj predaj výpočtovej techniky, software a príslušenstvo od renomovaných firiem z celého sveta.

Celý článok...