kto je online

štatistika

Prístupov: 551100

anketa

Ako sa vám páči nový web?
 
úvod arrow zo sveta arrow Zábava a šport
Zábava a šport Upozorniť na článok e-mailom

Image Nasledujúce video doporučujem pozrieť najmä ľuďom, ktorí zatiaľ paintball nezažili a nevedia, čo od toho môžu očakávať a majú mylné názory, že je to nebezpečná hra určená len pre "zlých chlapcov". Mnoho ľudí si ale myslí, že keď budú zasiahnutí farebnou guličkou, tak ich mama to už doma nevyperie
a bude im nadávať! Takže odkazujem všetkým rodičom, starostlivým súrodencom, babkám, mačkám a papagájom že NIE,  nie je to tak. Prosím pozorne si pustite video a keď bude treba, tak aj dva krát po sebe. Nie je to vôbec agresívna hra, a čo viac, pri hre nedochádza k fyzickému kontaktu. Ak sa v danej hre používajú všetky bezpečnostné pravidlá, tak nemôže dôjsť k žiadnemu úrazu a hráči majú neskutočne dobrý zážitok  z peknej taktickej hry.
Download movie: PAINTBALL očami STV

 

Image A aká je história guličiek? Ako prvý výrobca guličiek bola a je aj  naďalej farmaceutická spoločnosť, ktorá vyrába a dodáva lieky aj na náš trh. Obal guličky je kapsula, ktorá sa používa i pri výrobe liekou, kľudne prehltnete pokiaľ Vám to doktorka predpíše. A náplň? Je to prírodné potravinárske farbivo, ktoré sa pridáva i do koláčov, na ktorých si v cukrárni určite pochutnáte.Verím, že už máte predstavu ako to celé funguje, ako sa to vyrába a najmä ako sa to hrá.

Download movie: Výroba guličiek

 
< Predchádzajúci článok   Nasledujúci článok >